کدخبر:1235/910612

12 شهريور 1391

اعطاء جوایز ویژه انجمن ریاضی ایران به دو عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان
همزمان با برگزاری چهل و سومین کنفرانس ریاضی ایران:
اعطاء جوایز ویژه انجمن ریاضی ایران به دو عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان
همزمان با برگزاری چهل و سومین کنفرانس ریاضی ایران، از آقایان دکترکوشش و دکتر رجالی از اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به ترتیب با اهدای جوایز "پروفسور محسن هشترودی" و" دکتر مهدی بهزاد" تجلیل شد.

در این مراسم که به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد، انجمن ریاضی ایران "جایزه ویژه پروفسور محسن هشترودی" را به دکتر محمدرضا کوشش عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان و"جایزه ویژه دکتر مهدی بهزاد" را به دکتر علی رجالی دیگر عضو هیأت علمی دانشکده ریاضی این دانشگاه اعطاء کرد.

لازم به ذکر است انجمن ریاضی ایران مطابق برنامه های تدوین شده خود دارای10 جایزه ویژه است که در مناسبت های مختلف به دانشمندان و محققان این حوزه اعطاء می  نماید.

بر این اساس به پاس خدمات ارزنده وتأثیرگذار پرفسور محسن هشترودی استاد ممتاز دانشگاه تهران وچهره برجسته در هندسه وصاحب تصنیفات اصیل در داخل وخارج کشور وبه منظور تجلیل از پویندگان راه ایشان در پهنه گسترده ریاضیات، "جایزه پرفسور هشترودی"از سال 1383 به مقالات برتر ارائه شده در سمینارهای دوسالانه هندسه و توپولوژی اعطاء می شود.

همچنین به پاس خدمات ارزشمند و درازمدت آموزشی، پژوهشی ومدیریتی دکتر مهدی بهزاد، استاد برجسته ونام آشنای ریاضیات کشور، وبه جهت تجلیل ازخدمات ایشان در راه اندازی ومدیریت تشکل هایی چون فرهنگستان وانجمن ریاضی ایران، این انجمن از سال 1382 به منظور تجلیل از فرهیختگانی که در طول زندگی، توانمندی خود را در سازماندهی ورهبری خلاق، در پهنه گسترده ریاضیات بروز داده ومدیریت ارزشمندی در اعتلای ریاضیات کشور ارائه کرده باشند، هردوسال یکبار " جایزه مهدی بهزاد" را اهداءمی نماید.

خاطر نشان می شود: چهل و سومین کنفرانس ریاضی ایران ششم الی نهم شهریور ماه جاری به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.