کدخبر:1835/13990826

26 آبان 1399

کسب شش عنوان برتر جشنواره سراسری قرآن و عترت توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان
در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشورکه شب گذشته به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، شش دانشجوی این دانشگاه به عنوان نفرات برتر جشنواره سی و پنجم معرفی شدند.

در اين دوره از مسابقات كه با رقابت بیش از 810 شرکت کننده در 6 بخش و 34 رشته قرآنی برگزار شد، دانشجويان دانشگاه صنعتي اصفهان موفق به كسب 6 رتبه برتر در بخش هاي مختلف شدند.

الهام توكل در بخش ادبی و رشته فیلمنامه نویسی موفق به كسب عنوان نخست شد و مرضیه السادات موسوی حق شناس رتبه اول بخش هنری در رشته معرق و منبت را كسب نمود.

زهرا رفیعی رتبه نخست بخش معارفی در رشته پرسمان را به دست آورد و مقام اول بخش معارفی در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم نيز به علی فاتحی اختصاص يافت.

همچنين رتبه دوم بخش معارفی در رشته پرسمان نيز به علی محمد صالحی از دانشگاه صنعتي اصفهان تعلق گرفت.

در بخش هنری، رشته عکاسی نیز عنوان دوم این رشته نیز به دیگر دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان، زهرا صیادی تعلق گرفت.

با مشخص شدن برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، از دانشجويان برتر دانشگاه صنعتی اصفهان در اين مسابقات تجليل خواهد شد.

گفتني است:آيين اختتاميه سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با سخنراني وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی اين وزارتخانه و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان، شامگاه گذشته به صورت مجازي در تالار شيخ بهايي برگزار شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.