کدخبر:1052/14000510

10 مرداد 1400

همایش مجازی انتخاب رشته داوطلبان کنکور 1400 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود
دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی اصفهان همایش"مسیر1400" ویژه معرفی رشته های تحصیلی این دانشگاه را در تاریخ 11 تا 13 مرداد ماه از ساعت 9 الی 15 به صورت برخط برگزار می نماید.

همه ساله با فرا رسیدن ایام انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه صنعتی اصفهان با برگزاری یک گردهمایی بزرگ با عنوان همایش معرفی رشته های تحصیلی این دانشگاه، میزبان جمع کثیری از دانش آموزان شهر اصفهان بود.

 با شیوع بیماری کرونا، این دانشگاه رسالت خود در مقابل دانش آموزان را از خاطر نبرد و با تولید برنامه تلویزیونی و همایش مجازی همچنان در کنار داوطلبان عزیز است.

این همایش با رویکرد معرفی رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در گروه های فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و علوم پاپه برگزار می گردد.

دانش آموزان استان اصفهان می توانند با ثبت نام در این همایش، با دانشکده ها و رشته‌های تحصیلی، امکانات آموزشی و آزمایشگاه‌ها، افتخارات و امکانات پژوهشی و فناوری  و همچنین امکانات رفاهی و تسهیلات ویژه دانشگاه صنعتی اصفهان برای داوطلبان برتر‌کنکور آشنا شوند.

داوطلبان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام این همایش به آدرس اینترنتی https://daneshamooz.iut.ac.ir مراجعه و نیز به منظور دریافت ویدئوهای مجموعه تلویزیونی مسیر به کانال رسمی دانشگاه صنعتی اصفهان در آپارات یا نشانی https://news.iut.ac.ir/news/30474 مراجعه نمایند.

سایر تصاویر

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.