کدخبر:1543/13970313

13 خرداد 1397

صبح امروز:
آئین تشییع و تدفین مرحوم دکتر شیخ زین الدین باحضور معاون رییس جمهور برگزار شد + گزارش تصویری
آئین تشییع و تدفین پیکر شادروان دکتر محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاد دانشگاه صنعتی اصفهان صبح امروز و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و معاونان ایشان، دکتر مسعود برومند معاون پژوهش وفناوری  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رؤسای دانشگاه ها، هیأت رئیسه و اعضای علمی دانشگاه ها و خیل کثیری از فرهیختگان و دانشگاهیان برگزار شد.

پیکر شادروان دکتر محمود شیخ زین الدین با تشییع بر دستان بستگان، همکاران، دانشگاهیان و فرهیختگان از محل منزل آن مرحوم واقع در کوی استادان دانشگاه صنعتی اصفهان، به سمت مسجد فاطمه الزهرا(س) این دانشگاه مشایعت، و پس از ایراد سخنانی از سوی حجت الاسلام والمسلیمن رهبر عضو هیأت علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان پیرامون شخصیت ارزشمند آن استاد فرهیخته، به منظور تدفین به آرامستان باغ رضوان منتقل و درنهایت، درقطعه نام آوران این آرامستان به منزلگاه ابدی خویش رهنمون شد.

شادروان دکتر محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاد دانشگاه صنعتی اصفهان صبح روز شنبه 12 خردادماه بر اثر عارضه قلبی به دیدار حق شتافت.

مراسم سومین روز درگذشت آن استاد فرهیخته از سوی خانواده آن مرحوم و نیز دانشگاه صنعتی اصفهان، فردا دوشنبه 14 خردادماه و مقارن با ایام حُزن و شهادت مولای متقیان امیرالمؤمنین(ع) ازساعت 9:30 الی 11:30 صبح در مسجد سید اصفهان برگزار می گردد.

همچنین مراسم هفتمین روز درگذشت دانشمند سختکوش واندیشمند فرزانه، شادروان دکتر محمود شیخ زین الدین شنبه مورخ 19 خردادماه از ساعت 10 الی 12 صبح در مسجد فاطمه الزهرا(س) دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت این ضایعه جبران ناپذیر، فرهیختگان، دانشگاهیان و علاقه مندان به آن مرحوم به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی کشور دعوت می نماید تا به منظور پاسداشت خدمات ارزنده آن فقید سعید، در این مراسم باشکوه شرکت نمایند.

گزارش تصويري

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.