کدخبر:1455/14000927

27 آذر 1400

معرفی تیم‌های برتر مسابقات رباتيك دانشگاه صنعتي اصفهان‌(ROBOIUT) + گزارش ويديويي، خبري و تصويري
مسابقات رباتيك دانشگاه صنعتي اصفهان پس از سه روز رقابت، روز پنجشنبه 25 آذر ماه با اعلام برندگان به‌كار خود پايان داد.

در این رقابت‌ها ۲۰ تیم متشکل از دانش آموزان مدارس سمپاد و ۶ دانشگاه کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان با هم رقابت کردند.

این مسابقات در ۶ لیگ مسیریابی مقدماتی و پیشرفته برگزار شد و شرکت کنندگان در محل مسابقات بدون استفاده از اینترنت و کتاب و تنها با دانش خود به ساخت ربات پرداختند.

در رقابت حرفه اي اين مسابقات كه چالش صنعتي نام داشت، تیم رباتیک نقش جهان(NJRT) رتبه اول ، تيم (new folder) مقام دوم وتيم (new folder2) مقام سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

در ليگ مسیریاب پیشرفته تيم هاي کرایسلر، بنتيلي و شهید مزاری به ترتيب رتبه هاي اول تا سوم را كسب كردند.

همچنين در ليگ مسیریاب مقدماتی كه با حضور شركت كنندگاني از مدارس و آموزشگاه هاي خصوصي برگزار شد، تيم آموزشگاه حمید رتبه اول و تيم هاي،TECHNO و W.T.T.s مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در ليگ مازخط به دليل رقابت نزديك و نتيجه مشترك، مقام فناوران،ghost،fourbreathe هر سه به رتبه مشترك اول دست يافتند. در ليگ مسیریاب مجازی نیز مقام اول مشترک به دو گروه roboland و E-puck Masters رسيد.

گفتني است: علاوه بر جوايز نقدي از طرف حاميان مسابقه، مقام‌های اول تا ششم هر لیگ مجوز حضور در هسته‌های فناورانه شهرک‌ علمی و تحقیقاتی را دريافت كردند.

گزارش ويديويي...

گزارش خبري صدا و سيما

گزارش تصويري...

خبرهاي بيشتر از اين رويداد

چالش صنعتی

محمد مهدی

اسماعیلیان

تیم رباتیک نقش جهان (NJRT)

1st

مصطفی

بوستان

تیم رباتیک نقش جهان (NJRT)

1st

امیر شایان

سلطانی

تیم رباتیک نقش جهان (NJRT)

1st

متین

مهپور

تیم رباتیک نقش جهان (NJRT)

1st

نیما

حسن خلق

new folder

2nd

سعید

قهرمان نژاد

new folder

2nd

علی

شریفی

newfolder

2nd

عطا

اکبری

new folder

2nd

محمد

فرجی

new folder 2

3rd

منیر

کریمی

new folder 2

3rd

محمدرضا

شیخ عظیمی

newfolder 2

3rd

طاها

محمدزاده

newfolder 2

3rd

مسیریاب پیشرفته

رضا

کریمی

کرایسلر

1st

امیر

کلان پور

bentily

2nd

محمد  نوید

خالقیار

شهید مزاری

3rd

شیرین

نوری

شهید مزاری

3rd

مسیریاب مقدماتی

حمیدرضا

فروغی دهنوی

آموزشگاه حمید

1st

مهدی

رضایی

آموزشگاه حمید

1st

پوریا

قاسمی

آموزشگاه حمید

1st

امیرحسین

بهرامی

آموزشگاه حمید

1st

علی

فرزانه

TECHNO

2nd

محمد صدرا

جعفری

TECHNO

2nd

علی

حق شناس

W.T.T.s

3rd

محمد جواد

بیدرام

W.T.T.s

3rd

میکروموس

امیرطاها

اسکندری

NSRT

1st

ماز خط

محمد جواد

بیدرام

W.T.T.s

1st

علی

حق شناس

W.T.T.s

1st

پوریا

نوری

مقام فناوران

1st

امیرمهدی

حسین زاده

مقام فناوران

1st

مهدیار

انفرادی

مقام فناوران

1st

محمد امین

اسدی

مقام فناوران

1st

حسین

رزمجو

مقام فناوران

1st

فرزاد

فیضی

مقام فناوران

1st

امیر‌علی

یاوندعباسی

ghost

1st

حمید

یاوندعباسی

ghost

1st

محمد مهدی

عهدی

fourbreathe

1st

ندا

ملکی

fourbreathe

1st

مهدی

طاعتی وایقان

fourbreathe

1st

سانیا

صالحی

fourbreathe

1st

امین

چیلانی

fourbreathe

1st

مسیریاب مجازی

علیرضا

رئوف

roboland

1st

 رضا

زکایی

roboland

1st

امیرمحمد

حق وردی لو

roboland

1st

آریا

پرویزی

E-puck Masters

1st

آرین

عبدالهی سراج زاده

E-puck Masters

1st

کاوه

غیبی

E-puck Masters

1st

 

Filtered HTML

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.